В Україну повернулися снігопади, і громадяни вже стикнулися зі складністю пересування вулицями та транспортом за таких умов.Звичайно, найкращий і найдешевший варіант у таких умовах – залишити авто і скористатися громадським транспортом.Обов’язково треба добре очистити автівку від снігу, щоб бачити, куди ти, власне, їдеш.

Під час руху на слизькій або засніженій дорозі всі ваші дії повинні бути плавними. Будь-які різкі рухи можуть порушити баланс стійкості автомобіля на дорозі, і він може втратити зчеплення з дорогою.

Не варто надовго паркувати (а краще взагалі не паркувати) автівку на узбіччі. Зазвичай снігоприбиральні машини відгрібають сніг з дороги саме на узбіччя. Якщо не хочеться відкопувати автівку зі снігового полону, варто не залишати її на першій смузі дороги.

Більш того, авто, що заважатимуть проходженню снігоприбиральної техніки, комунальники евакуюватимуть.

Під час снігопаду співробітники комунальної служби зазвичай розчищають тротуар і головні дороги міста. Свій же автомобіль, занесений снігом у дворі, власнику доведеться викопувати із замету самостійно. У цьому випадку відсутність лопати буде означати лише одне – доведеться  розгрібати сніг власноруч.

Крім того, не завадить взяти скребок для льоду, щітку для снігу, і залити незамерзаючу рідину в бачок омивача.

ВАЖЛИВО!

Комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі, тому просять кременчужан не залишати свої автівки обабіч міських доріг, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки та машин, що посипають дороги соляно-піщаною сумішшю