У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання станом на 9 травня зареєстровано 21897 осіб.

 

Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 20 осіб, усі були розселені. Всього з початку війни до цього Центру звернулася 13538 осіб.

 

Від початку війни кременчужанами надано 900 приватних житла для безоплатного розміщення 2843 внутрішньо переміщених осіб.

 

За попередню добу видано 42 продуктових набори внутрішньо переміщеним особам. Всього видано 12200 продуктових наборів.

 

Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію звернулося 15396 особи, за попередню добу – 114 осіб.

 

Для потреб внутрішньо переміщених осіб Центру тимчасового розміщення «Кременчук» (вул. Єднання України, 7) наразі необхідні:

– матраси, ковдри, подушки, постільна білизна;

– продукти харчування;

– підгузки дитячі;

– засоби гігієни та мийні засоби;

– посуд (сковорідки, каструлі, чайники, інше);

– весняний одяг та взуття.

А також завжди потрібна допомога сильних чоловіків та жінок з добрим та чуйним серцем. У великій війні немає малої допомоги!

 

За минулу добу в Кременчуці тричі оголошувалася повітряна тривога. Ворог наносить ракетні удари до містах України, руйнуючи цивільну інфраструктуру. Тому в жодному разі не ігноруйте сигналів повітряної тривоги! Відразу йдіть в укриття!

 

Правоохоронці продовжують посилене патрулювання вулиць міста. Інформації про тяжкі злочини на території громади не надходило.

 

Станом на ранок 10 травня у Кременчуці 22024 дитини перебувають на дистанційному навчанні (99,5% від загальної чисельності учнів); кількість дітей з числа ВПО, які зараховані у період війни – 790 осіб.

 

За минулу добу в Кременчуці народилося четверо немовлят.

41 постраждала від війни цивільна особа прибула на лікування в міські заклади охорони здоров’я. Загалом у медичних закладах Кременчука перебувають на лікуванні 53 такі особи.

 

Комунальні підприємства Кременчука працюють у звичайному режимі.

• 10 бригад КП «Благоустрій Кременчука» виконували прибирання на вулицях міста, проводили видалення аварійних дерев, покіс, працювали у парках та скверах міста.

• Працівники «Кременчукводоканалу» забезпечували нормальне функціонування водопроводів та міської каналізаційної системи, відповідність води державним санітарним нормам. Проводили ремонт трубчастих колодязів.

• КАТП-1628 здійснювало вивіз сміття з приватного сектора та житлових кварталів, проводило прибирання вулиць, у тому числі з використанням автопилососу, чистило ливнівки.

• КП «ШРБУ» продовжує ремонт автошляхів, у тому числі з використанням рециклера, профілювання ґрунтових доріг, укріплення узбіч. Проводиться нанесення дорожньої розмітки. Виконуються інші роботи з утримання дорожньої інфраструктури.

• КП «Теплоенерго» проводить профілактичні роботи на тепломережах, ремонти теплових камер, виконує інші роботи.

Зранку на маршрути Кременчука виїхали 41 тролейбус, 8 комунальних автобусів та 118 автобусів приватних перевізників.

Тримаємо стрій!