За минулу добу в Кременчуці тричі лунали сирени повітряної тривоги. Військові попереджають, що корабельне угруповання ворожого флоту на Чорному морі перебуває в готовності до нанесення ракетних ударів. Тому в жодному разі не ігноруйте сигналів повітряної тривоги! Відразу йдіть в укриття!

Нагадую також, що 9 травня – звичайний робочий день. Жодні масові заходи не проводяться і не допускаються! Комендантська година сьогодні триватиме з 21:00 до 7:00.

Правоохоронці продовжують посилене патрулювання вулиць міста. Інформації про тяжкі злочини на території громади не надходило.

У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання станом на 9 травня зареєстровано 21848 осіб.

Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 5 осіб, усі були розселені. Всього з початку війни до цього Центру звернулася 13518 осіб.

Від початку війни кременчужанами надано 884 приватних житла для безоплатного розміщення 2774 внутрішньо переміщених осіб.

Станом на 9 травня внутрішньо переміщеним особам видано 12158 продуктових наборів.

Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію звернулося 15282 особи, за попередню добу – 47 осіб.

Для потреб внутрішньо переміщених осіб Центру тимчасового розміщення «Кременчук» (вул. Єднання України, 7) наразі необхідні:

– матраси, ковдри, подушки, постільна білизна;

– продукти харчування;

– підгузки дитячі;

– засоби гігієни та мийні засоби;

– посуд (сковорідки, каструлі, чайники, інше);

– весняний одяг та взуття.

А також завжди потрібна допомога сильних чоловіків та жінок з добрим та чуйним серцем. У великій війні немає малої допомоги!

Станом на ранок 9 травня у Кременчуці 22017 дітей перебувають на дистанційному навчанні (99,5% від загальної чисельності учнів); кількість дітей з числа ВПО, які зараховані у період війни – 788 осіб.

За минулу добу в Кременчуці народилося двоє немовлят, у тому числі одне – у родині переселенців.

Одна постраждала від війни цивільна особа прибула на лікування в міські заклади охорони здоров’я. Загалом у медичних закладах Кременчука перебувають на лікуванні 56 таких осіб.

Комунальні підприємства Кременчука працюють у звичайному режимі.

• Працівники КП «Благоустрій Кременчука» виконували прибирання на вулицях міста, проводили видалення аварійних дерев, покіс, працювали у парках та скверах міста.

• Працівники «Кременчукводоканалу» забезпечували нормальне функціонування водопроводів та міської каналізаційної системи, відповідність води державним санітарним нормам. Проводили ремонт трубчастих колодязів.

• КАТП-1628 здійснювало вивіз сміття з приватного сектора та житлових кварталів, проводило прибирання вулиць, у тому числі з використанням автопилососу, чистило ливнівки.

• КП «ШРБУ» продовжує ремонт автошляхів, у тому числі з використанням рециклера, профілювання ґрунтових доріг, укріплення узбіч. Проводиться нанесення дорожньої розмітки. Виконуються інші роботи з утримання дорожньої інфраструктури.

• КП «Теплоенерго» проводить профілактичні роботи на тепломережах, ремонти теплових камер, виконує інші роботи.

Зранку на маршрути Кременчука виїхали 40 тролейбусів, 8 комунальних автобусів та 107 автобусів приватних перевізників.

Тримаємо стрій!