Звіт по Кременчуку за 30 квітня, 66-ий день війни:
Ніч у Кременчуці минула відносно спокійно, але вранці двічі оголошувалася повітряна тривога. Не ігноруйте сирен, відразу йдіть в укриття, від цього залежить ваше життя. Ворог продовжує ракетні обстріли українських міст.
Протягом доби правоохоронці здійснювали посилене патрулювання вулиць міста. Інформації про тяжкі злочини на території громади не надходило.
Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 22 особи, усі були розселені. Всього з початку війни до цього Центру звернулася 13389 осіб.
Від початку війни кременчужанами надано 596 приватних жител для безоплатного розміщення 1889 внутрішньо переміщених осіб.
У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання станом на 30 квітня зареєстровано 20446 осіб.
30 квітня було видано 580 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам. Всього видано 11587 продуктових наборів. Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» звернулося всього – 14114 осіб, за попередню добу – 153 особи.
Для потреб внутрішньо переміщених осіб Центру тимчасового розміщення «Кременчук» (вул. Єднання України, 7) наразі необхідні:
– матраси, ковдри, подушки, постільна білизна;
– продукти харчування;
– підгузки дитячі;
– засоби гігієни та миючі засоби;
– посуд (сковорідки, каструлі, чайники, інше);
– весняний одяг та взуття.
А також завжди потрібна допомога сильних чоловіків та жінок з добрим та чуйним серцем. У великій війні немає малої допомоги!
За минулу добу в Кременчуці народилося четверо немовлят.
Одна постраждала від війни цивільна особа прибула на лікування до лікарень міста. Загалом у медичних закладах Кременчука перебувають на лікуванні 56 таких осіб.
Зранку на маршрути Кременчука виїхали 30 тролейбусів, 6 комунальних автобусів та 89 автобусів приватних перевізників.
Комунальні підприємства Кременчука працюють у звичайному режимі.
• Працівники КП «Благоустрій Кременчука» виконували прибирання на вулицях міста, проводили видалення аварійних дерев, покіс, працювали у парках та скверах міста.
• Працівники «Кременчукводоканалу» забезпечували нормальне функціонування водопроводів та міської каналізаційної системи, відповідність води державним санітарним нормам. Проводили ремонт трубчастих колодязів.
• КАТП-1628 здійснювало вивіз сміття з приватного сектора та житлових кварталів, проводило прибирання вулиць, у тому числі з використанням автопилососу, чистило ливнівки.
• КП «ШРБУ» продовжує ремонт автошляхів, у тому числі з використанням рециклера, профілювання ґрунтових доріг, укріплення узбіч. Проводиться нанесення дорожньої розмітки. Виконуються інші роботи з утримання дорожньої інфраструктури.
• КП «Теплоенерго» проводить профілактичні роботи на тепломережах, ремонти теплових камер, виконує інші роботи.
Тримаємо стрій!