З ознаками сп’яніння п’ятий раз за рік, позбавлений права керування на десять років — патрульні зупинили водія автомобіля ЗАЗ. Відповідну інформацію опублікувала прес-служба патрульної поліції на своїй сторінці у фейсбук. 
Кременчуцькі поліцейські зупинили 34-річного водія сьогодні на автомобільній дорозі М-22 Полтава — Олександрія. Під час спілкування охоронці порядку виявили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Водій відмовився від проходження перевірки в медзакладі.
Окрім того, інспектори встановили, що він вже позбавлений права керування на 10 років та неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за керування в стані сп’яніння.
Патрульні склали на керманича адміністративні матеріали: протокол за ч. 3 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) та постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування особою, позбавленою права керування) КУпАП.
Патрульна поліція вкотре закликає водіїв не сідати за кермо під дією наркотичних речовин чи алкоголю. Один необачний вчинок може призвести до непоправних наслідків.