У Придніпровській лікарні завдяки команді Віталія Малецького провели ремонти приміщень та встановили нове сучасне медичне обладнання.

Це стосується, зокрема, обладнання для операційного блоку, приміщення якого було капітально відремонтовано. Разом з тим повністю відремонтовано та обладнано стоматологічне відділення.

Придбано також нові лікарняні ліжка та інші меблі для хворих у стаціонарний корпус, якій минулого року відзначив 60-річний ювілей.

Ми змогли зберегти, відремонтувати та оснастити новим обладнанням Придніпровську лікарню. Це дуже важливо для людей і для міста. Зробити все, щоб кременчужани змогли отримувати медичну допомогу в якісних умовах, на сучасному медичному обладнанні – це не просто досягнення місцевої влади, це – її обов‘язок, – зазначив мер міста Віталій Малецький.

Зазначимо, раніше залізнична лікарня була відомчою, але коли Укрзалізниця відмовилася від неї, то виникла загроза її повного закриття. З метою недопущення цього мерія Кременчука взяла її на баланс міста (зараз лікарня має назву Придніпровська), а також зробила ремонт приміщення та придбала нове обладнання.