Цього тижня у Кременчуці підтверджено 67 нових випадків коронавірусної хвороби.

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

За її  інформацією, за поточний тиждень в амбулаторії сімейної медицини зі скаргами на ГРВІ звернулося 260  дорослих і 823 дитини. У порівнянні з минулим тижнем кількість звернень з приводу респіраторних інфекцій по дорослому населенню зросла на 40 звернень, а по дитячому – зменшилася на 173 звернення.

Пневмонію на цьому тижні було виявлено у 39 дорослих і 3  дітей. На минулому тижні лікарями на первинному рівні було діагностовано 30 пневмоній та  встановлено 108 підозр на COVID-19, із них – 3 у дітей.

Щодо вперше встановлених підозр  на коронавірусну інфекцію, то у порівнянні з попереднім періодом  поточного тижня кількість нових випадків зросла на 15.

Наразі в умовах стаціонару з діагнозом пневмонія перебувають 73  пацієнти, 27  із них переносять хворобу у тяжкій формі, з них – 1 дитина.

Звертаємо увагу кременчужан на те, щоб і надалі  призупинити  поширення коронавірусної хвороби, необхідно суворо дотримуватися комплексної профілактики вірусних інфекцій – зберігати дистанцію під час спілкування з людьми, носити засоби індивідуального захисту, користуватися розчинами для санітарної обробки рук  тощо. Найдієвішим методом у профілактиці небезпечного вірусу нового типу залишається вакцинація.