Старша  продавчиня у магазині “Єва” в Полтаві  за порушення карантинних обмежень отримала штраф у  17 000 грн.  Відповідну постанову ухвалив Київський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, повідомляє “Громадське.Полтава”.

 

Згідно з реєстром, 29 листопада 2020 року о 13:45 магазин “Єва”, розташований на вул. Великотирнівській, 39а, працював, у торговельній залі перебували дві продавчині. Старша продавчиня повідомила, що заклад працює за адресною доставкою, при цьому видають замовлення та обслуговують відвідувачів у торговельній залі магазину. Таким чином вона порушила постанову Кабінету міністрів України №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та скоїла адмінправопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.У

На судове засідання жінка не зʼявилася. Крім штрафу, з неї мають стягнути 454 грн судового збору. Постанову можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її проголошення.