19 квітня на нараді в голови облдержадміністрації директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрацїі Сергій Венгер доповів про культуру й безпеку поводження на воді у місцях масового відпочинку та попередження негативних наслідків.

Про це повідомляють у Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрацїі.

З початку цього року в області сталося 15 нещасних випадків із людьми на воді, з яких 1 надзвичайна ситуація (у минулому році – 5 випадків), унаслідок чого із початку року загинуло 11 осіб, постраждало – 3 (у минулому році загинуло – 4, постраждало – 1). У 2021 році врятовано 10 осіб, із них 2 дітей (у минулому році – 1).

Згідно зі статистикою, найбільше на водних об’єктах гине дорослих чоловіків (близько 80% від загальної кількості загиблих). У 2021 році також найбільше на водних об’єктах загинуло чоловіків – 8, що становить 73% від загальної кількості загиблих.

Основною причиною загибелі людей на воді є нехтування громадянами правилами безпечного перебування на водних об’єктах, у тому числі й надмірне вживання спиртних напоїв під час відпочинку.