З 12 по 14 березня вперше на 48 Лондонському книжковому ярмарку Україна представить стенд, який був організований командою Українського інституту книги.

Візуальною основою українського стенда стали ілюстрації до книжки «Аґрафка» художників Романи Романишиної та Андрія Лесіва, лауреатів премії Bologna Ragazzi Award 2018 року.

Офіційне відкриття книжкової виставки відбудеться 12 березня о 17:00 (за українським часом). Українську делегацію очолює Міністр культури Євген Нищук, який зазначив, що представлення національного стенда на такому престижному форумі є свідченням командної злагодженої роботи як державних інституцій, так і представників української книговидавничої сфери.

Загалом на Лондонському книжковому ярмарку Україну представляють 12 видавництв: «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Видавництво Старого Лева», «Наш Формат», «Астра», «BOOK CHEF», «Фонтан казок», «Каламар», «КМ-Букс», «Magenta», «Nebo BookLab», «Ранок», »Самміт-книга».

За інформацією організаторів, на 48 Лондонському книжковому ярмарку очікується  понад 1700 учасників та  понад  25 000 відвідувачів. За три дні відбудеться понад 200 освітніх семінарів, ворк-шопів та демонстрацій.