Кременчуцькі патрульні за нічну зміну виявили 2 випадки зберігання, ймовірно, наркотичних речовин. Повідомили у Патрульній поліції Кременчука.

Патрулюючи вулицею Василя Стуса близько 3-ї години, увагу патрульних привернув чоловік, який проходив повз патрульний та поводив себе дивно, тому охоронці вирішили з ним поспілкуватися. Виявилось, що у 42-річного чоловіка був шприц з рідкою речовиною, зовні схожа на наркотичну.

Інший випадок стався по вулиці Троїцькій, де підозрілий чоловік, побачивши патрульних, прискорив рух. Відповідно поліцейські провели поверхневу перевірку 43-річного містянина. У результаті, виявили 3 пакетики із кристалічною речовиною рожевого кольору, імовірно, наркотичною.

Інспектори в обох випадках викликали слідчо-оперативну групу, яка встановить усі обставини, походження невідомих речовин та подальшу правову кваліфікацію ймовірних правопорушень.

Поліція нагадує!

За виробництво, придбання, зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин передбачена як кримінальна, так і адміністративна відповідальність.