8 вересня, кременчуцькі нафтопереробники відзначають своє професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Ветеранів нафтопереробної галузі міста привітав міський голова Віталій Малецький на урочистостях, які відбулися 4 вересня у палаці культури «Нафтохімік».

Керівник міста зазначив, що АТ «Укртатнафта» по праву називають бюджетоутворюючим підприємством, адже входить в ТОП-10 кращих платників податків в Україні, сплачуючи значні суми до державного і міського бюджетів. Віталій Малецький підкреслив, що завдяки зусиллям керівників і власників АТ «Укртатнафта» у Кременчуці вдалося зберегти нафтопереробний завод, єдине повноцінно працююче підприємство з п’яти подібних заводів, що були в України. 

У переддень професійного свята Віталій Малецький щиро побажав всім кременчуцьким нафтопереробникам, ветеранам галузі та їх родинам міцного здоров’я, успіхів, а головне, щоб вони завжди були такою сильною, потужною родиною, якою були завжди і залишаються сьогодні.