Нещодавно у Кременчуці завершилася реформація міської стоматологічної служби. Реформа передбачала відкриття нових стоматологічних відділень у місті на базі лікарень «Кременчуцька», «Придніпровська» та «Правобережна».

25 березня після проведення капітального ремонту у Кременчуці запрацювали стоматологічні кабінети у лікарнях «Придніпровська» та «Правобережна». До цього у Кременчуці було відкрито комунальний стоматкабінет у поліклініці лікарні «Кременчуцька» на Молодіжному.

Як функціонують нові стоматологічні кабінети перевіряла заступник міського голови Ольга Усанова.Вона відмітила, що в рамках реформування міської стоматологічної служби для зручності городян депутатами міської ради було прийнято рішення про відкриття стоматкабінетів у закладах охорони здоров’я в різних мікрорайонах міста. Головним офісом реформованого стоматологічного центру Кременчука було залишено поліклініку на вул. Київській.

У стоматологічних відділеннях Кременчука повністю скомплектовано штат медперсоналу, створені належні умови для роботи та надання стоматологічних послуг пацієнтам, кожне стоматологічне відділення забезпечене необхідною апаратурою та лікувальними матеріалами для безкоштовного обслуговування пільгових категорій громадян.

Більше у сюжеті: