22 лютого у Кременчуцькій міській галереї одночасно відкрилося три експозиції. А саме сучасний живопис Литви під назвою “Від Німана до Дніпра”, друга виставка, яка проходить у малому залі має назву “У акварелі, жіночий характер” і третя виставка має назву “Шовковий живопис”.

Кременчук був останнім містом туру Всеукраїнського сучасного мистецтва, який мав назву “Мистецтво, що об’єднує”. Тур тривав більше ніж два роки, 15 професійних митців та художників представили свої картини у різних куточках України.

На відкритті виставки був присутній заступник міського голови Руслан Проценко.Руслан Проценко зазначив, що з кожною виставкою у галереї збирається усе більше і більше поціновувачів мистецтва.

Також заступник мера наголосив, що Алітус є головним партнером Кременчука.

Наприкінці своєї промови Руслан Проценко подарував нашим партнерам пам’ятні подарунки.

Лунало багато гарних та приємних слів у адресу наших гостей. Литовці було приємно здивовані гостинністю кременчужан. Наприкінці заходи вони подарували міському голові Кременчука статуетку білої троянди, як символ міста Алітус

Начальник управління культури і туризму Володимир Кондрашов відмітив, що ознайомившись з картинами, можна зробити висновок, вони схожі з роботами кременчужан, але мають інші сюжетні лінії.

Також на цій виставці представили роботи 22 місцевих художники. Серед них як відомі митці, так і початківці, кременчужани та гості з інших міст.

Ті, хто не встиг сьогодні завітали, можуть зробити це до 17 березня. Вихідні: понеділок- вівторок.