Кожен громадянин України може оформити ID-картку вперше або взамін старого паспорта зразка 1994 року у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби Полтавщини та центрами надання адміністративних послуг, у яких встановлено відповідне обладнання необхідне для оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі картки незалежно від місця реєстрації.

Згідно пункту 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року, під час дії карантину відмінюється правило оформлення ID-картки вперше виключно за місцем реєстрації, – повідомляє Державна міграційна служба України.

Нагадаємо, послуга з оформлення ID-картки вперше є безкоштовною.

Перший паспорт громадянина України у формі картки можна отримати за 20 робочих днів. Адміністративна послуга безоплатна для громадян, які досягли 14-річного віку

Якщо у громадянина й досі немає реєстраційного номера облікової картки платника податків, у Міграційній службі пропонують скористатися комплексною послугою для підлітків. Тобто разом з паспортом одночасно присвоюється й реєстраційний номер облікової картки платника податків. Послуга надається підрозділами Міграційної служби безкоштовно.

Міграційна служба Полтавщини наголошує, – з метою дотриманням посилених протиепідемічних заходів при відвідуванні підрозділів радимо користуватися захисними масками, антисептичними засобами та дотримуватись безпечної дистанції.

Можете звернутися до міграційного чат-бота, він «знає» відповіді на ваші запитання.