Ввечері 25 січня був скоєний напад на 69-річного жителя одного з сіл Хорольського району. Повідомляє Національна поліція Полтавської області.

Працівники районного підрозділу поліції встановили, що потерпілий впустив до будинку невідомих, які попросилися погрітися. Коли чоловіки потрапили до приміщення, один із них почав бити господаря, інший – обшукувати будинок у пошуках «поживи». Заволодівши майном потерпілого, зловмисники втекли.

Протягом кількох годин після реалізації оперативно-розшукових заходів працівники поліції Хорольського району встановили підозрюваних. Ними виявилися 26-річний мешканець одного із сіл Хорольщини та 35-річний житель Семенівки. Відомо, що обидва фігуранти мають кримінальне минуле.

26-річного чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

Водночас поліція здійснює оперативно-слідчі заходи із розшуку його спільника. 

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України – розбійний напад, поєднаний з проникненням в приміщення».

Шановні громадяни, якщо ви бачили чоловіка, зображеного на фото, або можете назвати місце його перебування, просимо негайно повідомити цю інформацію до поліції за телефонами:

  • 099-685-11-00 (чергова частина поліції Хорольського району) або 102. 

УВАГА! Будьте обережними та не вживайте самостійних заходів для його затримання. Чоловік може бути озброєним та небезпечним.