Сьогодні Державне агентство автомобільних доріг України підписало договір на будівництво нового моста через Дніпро у м. Кременчуці  за 11,25 млрд. грн. з  компанією DOĞUŞ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş., що стала переможцем тендеру  і реалізовуватиме  цей проєкт. Про це повідомляють на сайті виконкому Кременчуцької міської ради.

Наразі міст через Дніпро перебуває в аварійному стані, а подальше руйнування Крюківського мосту загрожує транспортним колапсом Центральній Україні, адже через нього проходять дві дороги державного значення: М-22 Полтава – Олександрія та Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя та залізнична гілка.

За інформацією Укравтодору, новий міст стане довгоочікуваною альтернативою Крюківському мосту, який  звели ще у 1872 році, і який давно не відповідає потребам головного промислового вузла Полтавської області.

У Державному агентстві автомобільних доріг України  повідомляють, що загальна довжина ансамблю становитиме понад 3 км. Згідно з ТЕО, новий міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він сполучатиметься з дорогою Н-08, на лівому — з нинішньою вуличною мережею Кременчука. У цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок на різних рівнях.