20 січня 2021 року закінчився тендер на будівництво нового мосту у Кременчуці через р. Дніпро.

Офіційну інформацію про результат аукціону державне агентство автомобільних доріг України УКРАВТОДОР опублікувало на своєму сайті.

1 271 МЛН ГРН ЗЕКОНОМЛЕНО НА ТЕНДЕРІ З БУДІВНИЦТВА КРЕМЕНЧУЦЬКОГО МОСТУ

Відбувся аукціон закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького мосту. Очікувана вартість зменшилась майже на 11%. Перемогу в аукціоні здобула турецька компанія «DOĞUŞ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.», з ціновою пропозицією 11 млрд 248 млн 800 тис. грн.

У визначений законодавством строк Замовник оголосить інформацію про переможця закупівлі та буде укладено договір.

«Те, що в дорожньому секторі з’являються нові міжнародні гравці, які одразу готові конкурувати на рівних з іншими — це ознака здорового ринку. І чергове підтвердження, що шлях, який ми обрали — працює. Впевнений, що таких компаній ставатиме більше — і якість також зростатиме.

Кременчуцький міст має стати показовим проєктом. Він враховує як сучасні світові підходи до проєктування, будівництва, так і потреби вітчизняних виробників — адже 95 % матеріалів будуть українські» — коментує результат аукціону Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Згідно ТЕО, новий міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він сполучатиметься з дорогою Н-08, на лівому — з нинішньою вуличною мережею Кременчука. В цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок у різних рівнях. Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.

Тендер оголошено за схемою design-build, тому відповідальною за розробку проєктної документації та виконавцем робіт з будівництва мосту буде одна й та ж компанія.