Свої наступні ігри «Кременчук» повинен був зіграти 5 та 6 вересня на виїзді проти «Білого Барсу».  Проте 5 вересня о 13:15 рішенням хокейної ліги, півфінальні серії плей-оф чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч припинені, в зв’язку з можливим виявленням COVID-19 у деяких хокеїстів. Всі гравці перед стартом півфіналів плей-оф вже проходили тестування на коронавірус, для того щоб перед рестартом чемпіонату убезпечити всіх учасників процесу. Гравці всіх команд-учасниць півфіналів плей-офф здадуть повторні тести і протягом 72 годин буде прийнято остаточне рішення про відновлення серій.

Після результатів додаткових тестів на COVID-19 півфінали плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між «Білим Барсом» і «Кременчук», а також «Дніпром» і «Донбасом» відновляться і команди проведуть третій і четвертий півфінальні матчі в Білій церкви і Херсоні.

Оновлене розклад матчів півфіналів плей-офф:

«Білий Барс» – «Кременчук»: 9 і 10 вересня о 18:00.

«Дніпро» – «Донбас»: 9 і 10 вересня о 19:30.

Після перших двох зустрічей, які відбулися в Кременчуці, підопічні Олександра Савицького. Кременчужани отримали дві перемоги – 5: 1 і 4: 1. Обидва поєдинки, незважаючи на кінцевий результат, пройшли у впертій боротьбі. А переломним моментом, що в першому, що в другому матчах став третій період. Особливо, драматичним він виявився в останній грі, коли білоцерківці вели в рахунку в протягом 45 хвилин, але за 3 хвилини пропустив 3 шайби.

Після двох півфінальних зустрічей в списку бомбардирів лідирують гравці ХК «Кременчук»: Денискін і Созонов – 3 шайби, Савченко – 2 шайби. Крім того, за результативністю, також попереду кременчужани: Денискин 4 (3 + 1) очки, Коробов і Дубінін – по 3 бали. В активі хокеїстів «Білого Барса» – по шайбі у Благого і Куцевича.