ЩОРОКУ У КНМП «ЛІКАРНЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПРОХОДЯТЬ КУРС РЕАБІЛІТАЦІЇ ПОНАД 550 УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧАЕС

У Кременчуці проживає 2263 особи з числа ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалих осіб. З метою надання їм необхідної медичної допомоги та реабілітації на базі КНМП «Лікарня відновного лікування» (водолікарня) було створене і успішно функціонує спеціалізоване терапевтичне відділення для реабілітації учасників ліквідації на ЧАЕС на 30 ліжок, яке фінансується за рахунок  міського бюджету.

Щороку його фінансування   збільшується, так у  2020 році  воно складало 266 тис. грн.., у 2021 – 400 тис. грн.. Ліквідатори, які проходять тут лікування та реабілітацію, повністю забезпечені медикаментозними засобами за бюджетні кошти. У 2017  після капітального ремонту, вартість якого понад 1,5 млн. грн.., відкрите сучасне фізіотерапевтичне відділення. У 2020 році капітально відремонтовано кабінет гідропатії та встановлено в ньому сучасне обладнання.

Для ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалих осіб у відділенні доступно понад 20 видів фізіотерапевтичного лікування: цілющі  ванни ( більше 10 видів), лікувальна фізкультура, масаж, апаратна фізіотерапія, лікувальний басейн, мінеральні води, тощо. Чорнобильці мають змогу відвідувати лікувальний басейн, спелеокамеру, оснащений сучасними тренажерами кабінет ЛФК.