Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» до призовних дільниць щороку приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років.

Тобто цього року, протягом січня-березня, для приписки до призовних дільниць Полтавщини, до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання зобов’язані особисто прибути юнаки чоловічої статі 2005 року народження.

За висновками комісії з питань приписки приймається рішення щодо придатності до військової служби призовників, а також перспектив проходження кожним юнаком служби в тому чи іншому роді військ.

У Полтавському обласному ТЦК та СПП раніше наголосили, що жінкам до кінця року також потрібно прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації з документами (паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтва про одруження та народження дітей, диплом про освіту, дві фотокартки 3х4 і довідку з роботи або трудову книжку).

  Жінки, які не стануть на облік до кінця 2022 року, змушені будуть сплачувати штрафи до 1,5 тис. гривень.Також штрафуватимуть підприємства, де працюють жінки, що мають встати на військовий облік. Розмір штрафу складатиме від 850 гривень – для жінок і від 5500 – для підприємств.