19 серпня в оздоровчому таборі «Супутник» розпочалася друга зміна для 200 ветеранів війни і праці, активістів рад ветеранів районів, волонтерів та інших пільгових категорій громадян.Варто зазначити, що відпочинок для людей поважного віку вже 12 років поспіль організовується за рахунок коштів міського бюджету.

Перше відпочинкова зміна для людей поважного віку тривала з 12 по 17 серпня. За цей час було оздоровлено 163 пенсіонери, ветерани війни і праці, в тому числі 20 осіб з інвалідністю. 16 серпня з відпочиваючими зустрівся міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що у Кременчуці велика увага приділяється соціальному захисту населення. Міська влада і депутатський корпус Кременчуцької міської ради щороку збільшує фінансування соціальних програм, в тому числі спрямованих на оздоровлення ветеранів та пенсіонерів.

Цього року оздоровчу кампанію для людей поважного віку було розпочато на два тижні раніше, щоб мали можливість оздоровитися якомога більше людей.

Відпочиваючі у таборі пенсіонери, ветерани та люди з інвалідністю дякували керівнику міста за надану їм можливість оздоровитися за межами міста, побути на природі у колективі, а також за гарне харчування та цікаву програму, організовану для них у таборі.