У спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» філії ДЗОВ «Зоряний» завершився 5-й оздоровчий тур для 133 ветеранів війни і праці, активістів рад ветеранів районів, волонтерів та інших пільгових категорій громадян. Він тривав з 9 по 14 вересня 2019 року.

Міський голова Віталій Малецький традиційно відвідав відпочиваючих у СОК «Супутник» людей поважного віку, поцікавився умовами їх перебування у таборі, організацією їх відпочинку та дозвілля. Керівник міста пообіцяв, що програму оздоровлення пенсіонерів, ветеранів та інших пільгових категорій громадян недитячого віку буде продовжено і наступного року. У міському бюджеті Кременчука на 2020 рік планується передбачити кошти на проведення ремонтних робіт у ДЗОВ «Зорняий» та СОК «Супутник» та покращення їх матеріальної бази. При цьому будуть враховані побажання відпочиваючих

Керівник територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Автозаводського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО Лариса Дзюба зазначає, що для людей поважного віку у «Супутнику» не тільки організовано змістовний відпочинок, гарне харчування, а й проводиться лікування іпотерапією.