Кременчук став учасником пілотного проєкту,  буде відкрито Центр масової вакцинації. Вже на цьому тижні, 5 червня,  він запрацює на базі ліцею №11 «Гарант»  за адресою: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 53.

Графік роботи центру вакцинації: 05.06.2021 (субота) та 06.06.2021 (неділя) з 08.00 до 20.00 год..

Що важливо знати!

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, наразі об’єкти соціальної інфраструктури перетворюються  на центри масової вакцинації населення проти COVID-19. Таке рішення прийняте з метою якомога швидше вакцинувати від COVID-19 усіх охочих.

● Масові центри вакцинації населення — це тимчасові центри. Їх розгортають тоді, коли Україна отримує достатню кількість вакцин.

● Вакцинація у таких центрах має відбуватись із дотриманням всіх санітарних вимог.

● Обирати вакцину у масових центрах вакцинації не можна. Буде доступна та вакцина, яка є в наявності в Україні.

● У центрах будуть передбачені місця для внесення даних, вакцинації та очікування після щеплення.

● Із собою людям потрібно взяти паспорт, ідентифікаційний код або копію декларації з сімейним лікарем. Наголошуємо, що паспорт та ідентифікаційний код можна показати у додатку “Дія”. Міжнародні приклади

● У Центрі масової вакцинації  проводитимуть щеплення громадянам, які раніше записались до листа очікування вакцинації від COVID-19 у сімейного лікаря, на сайті «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.