Нещодавно у Кременчуці на проспекті Свободи 32, після капітального ремонту запрацювало оновлене відділення Т «Укрсіббанк». Обслуговування клієнтів у цьому відділенні банку проходить у сучасних європейських умовах.

Колектив АТ «Укрсіббанк» в своїй діяльності не лише дотримується високих професійних стандартів, а й бере активну участь у соціальному житті міста. Днями він провів екологічну акцію, в рамках якої на прилеглій до фінансової установи території висадив сакури. Підтримав колектив фінансової установи міський голова Віталій Малецький.

Віталій Малецький наголосив, що акція спрямована на покращення благоустрою закріпленої за фінансовою установою території, є частиною загальноміського проекту однієї з центральних вулиць Кременчука. Укрсіббанк як яскравий представник соціально відповідального бізнесу завжди підтримує ініціативи міської влади та робить вагомий внесок у розвиток соціальної інфраструктури міста.

Керівник Полтавського регіонального управління АТ «Укрсіббанку» Євгеній Маригін підкреслив, що фінансова установа завжди бере участь в акціях, спрямованих на створення екологічного благополуччя навколишнього середовища.