У районі Північного промислового вузла розпочато ремонт об’їзної дороги

Роботи тривають швидкими темпами, тим паче погода цьому сприяє. Варто зазначити, що це один із найскладніших відрізків руху автотранспорту, оскільки тут ремонту не було багато років. Щодня цією дорогою рухаються сотні великогабаритних вантажівок, фур, бензовозів, і, зрозуміло, що дорога руйнується і потребує ремонту.

Складність полягає в тому, що частина дороги належить місту, а частина – району. І якщо місто свій відрізок дороги зараз ремонтує, то частина, що належить району, залишається просто в жахливому стані.

Міський голова Віталій Малецький зазначає, що дана дорога є єдиним транспортним сполученням з підприємствами Північного промвузла. Тому дуже важливо, аби ця транспортна артерія чітко і безперебійно працювала

Керівник міста наголосив, що влада міста та області має зробити все, щоб ліквідувати проблеми, від яких роками страждають промислові підприємства, кременчужани та сільські жителі, та привести до належного технічного стану автошлях у районі Північного промвузла і під’їзди до нього.