6 листопада, Українська хокейна ліга спільно з Parimatch, в київському PMHUB провели презентацію п’ятого, ювілейного, сезону чемпіонату УХЛ Паріматч-2020/21.

Керівники Української хокейної ліги і представники Parimatch підвели підсумок сезону 2019/20, а також представили офіційний звіт про виконану роботу за минулий хокейний рік

 

Головною подією заходу стала презентація нового ювілейного сезону, який з самого старту увійшов в історію українського хокею. Окремо спікери акцентували увагу на змінах у форматі проведення нового чемпіонату, розширення складу учасників Ліги, а також на цілі і завдання на сезон 2020/21.

Крім змін в спортивній складовій чемпіонату УХЛ розповіла, які сюрпризи і проекти вона готує для уболівальників в новому сезоні, представила новий трофей – Кубок Відкриття Паріматч, а також розповіла про медичні зміни в регламенті змагань, які були введені через епідеміологічну ситуацію в світі.

Крім керівників УХЛ і представників Parimatch зі ЗМІ поспілкувалися і діючі хокеїсти – захисник «Кременчука» Олександр Бойових, захисник «Донбасу» Дмитро Ігнатенко, а також капітан відродженого київського «Сокола» Фелікс Морозов. Гравці поділилися своїми очікуваннями від нового сезону, а також розповіли, яке значення для чемпіонату має розширення складу учасників, будівництво нових арен і збільшення конкуренції серед клубів і гравців.

Після офіційної частини гості заходу мали змогу взяти участь в кібертурнірі по NHL20 і перевірити свої сили в віртуальному хокеї.