15 травня після капітального ремонту у Правобережній лікарні запрацювало нове терапевтичне відділення.

Міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками Ольгою Усановою та Дмитро Кравченком, керівником управління охорони здоров’я Максимом Середою, депутатами міської ради, керівниками медичних установ Кременчука оглянули терапевтичне відділення лікарні «Правобережна» після проведення капітального ремонту.

Міський голова наголосив , що проведення такого сучасного ремонту у терапії правобережної частини міста стало результатом плідної співпраці міської влади, народного депутата України та громади.

Також керівник міста висловив слова вдячності народному депутату України Юрію Шаповалову, за сприяння якого з державного бюджету було виділено 10 млн. грн. на проведення комплексу ремонтних робіт терапевтичного відділення та максимальне оновлення в ньому медичної апаратури, меблів, білизни тощо.

Цього року подібний ремонт планують провести і в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», 5 млн. грн. вже спрямовано на закупівлю необхідного медичного обладнання. Ця сума також виділена з державного бюджету за сприяння народного депутата України Юрія Шаповалова.

Детальніше у сюжеті: