У наступному сезоні в Перші лізі на футбольному полі зійдеться 16 команд, а у Другій 27 (дві групи у два кола), а звітно-виборна Конференція ПФЛ відбудеться 29 вересня.

21 серпня, у Києві відбулося засідання Чергової XXVІІІ Конференції Професіональної футбольної ліги України. Кременчук представляв директор ФК «Кремінь» Андрій Недяк. Відзначимо, що кременчуцька команда цього дня отримала атестат на новий сезон та диплом як однієї з кращих пресслужб Першої ліги – «Перша ліга. Прогрес сезону».

Затверджено і план-календар змагань в обох лігах. Перша ліга стартує 5 вересня, а Друга – наступного дня. Жеребкування змагань у Першій та Другій лігах відбудеться 26 серпня у Будинку футболу.

У Першій лізі зіграє 16 команд, а не 18 як планувалося раніше. «Металург» Запоріжжя та «Черкащина» поступилися командам Другої ліги та понизилися в класі. Через брак фінансування до Другої ліги опустилися «Балкани».

Таким чином визначилися всі суперники «Кременя» в сезоні 2020-2021: «Авангард» Краматорськ, «Агробізнес» Волочиськ, «Альянс» Липова Долина, «Верес» Рівне, «Волинь» Луцьк, «ВПК-Агро» Магдалинівка, «Гірник-Спорт» Горішні Плавні, «Кристал» Херсон, «Металіст 1925» Харків, «Миколаїв», «Нива» Тернопіль, «Оболонь» Київ, «Полісся» Житомир, «Прикарпаття» Івано-Франківськ та «Чорноморець» Одеса.

До речі, київський клуб «Оболонь-Бровар» зняв приставку Бровар, таким чином столичний клуб повернув назву «Оболонь», а у Другій лізі «Гірник» Кривий Ріг перейменували у «Кривбас».