31 березня у Кременчуці відбувся перший матч півфіналу плей-офф УХЛ Паріматч. Першими зустрілись ХК “Кременчук” та ХК “Сокіл”.

Перший період пройшов без закинутих шайб, але з чималою кількістю гольових моментів зі сторони кожної команди. Та у другому “гості” взяли ініціативу у свої руки та завдяки Єгору Кузьменко, який закинув шайбу у ворота Новицького, “сокіл” відкрив рахунок матчу. Після цього обидві команди закинули по одній шайбі у ворота супротивника, спочатку Андрій Денискін зрівняв рахунок, потім гравець ХК “Сокіл” Андрій Смирнов, знову вивів свою команду вперед. Другий період завершився з рахунком 1:2 на користь ХК “Сокіл”.

У третьому періоді кременчужани намагались відігратися, але зрівняти рахунок не вдалось. Першу перемогу у півфіналі одержав ХК “Сокіл”.