29 вересня відбувся урочистий мітинг, присвячений 76-річниці звільнення Кременчука від нацистських загарбників.

Участь у меморіальному заході взяли міський голова Віталій Малецький, очільник міста-побратима Бердянськ Володимир Чепурний, визволитель Кременчука полковник Іван Бордюг, лейтенант ВМС України Богдан Головаш, члени ветеранських організацій, депутати міської ради, воїни АТО та ООС, колективи підприємств різної форми власності, учні та студенти міських закладів освіти, громадськість.

Традиційно ці урочистості пройшли біля пам’ятника Воїну-визволителю – на тому самому місці, де після запеклих боїв із нацистами 29 вересня 1943 року було піднято прапор Перемоги.

Звертаючись до присутніх, міський голова Віталій Малецький наголосив, що сьогодні громада Кременчука відзначає подію, яка об’єднує вже кілька поколінь, подію, яка стала можливою завдяки мужності та самопожертві бійців, які визволяли Кременчук від загарбника.

Сьогодні в строю залишається все менше і менше визволителів, ветеранів. Наше завдання та завдання майбутніх поколінь зберегти правду про ту війну та берегти історію подвигу її героїв, здійснений ними задля миру.