У нашому місті завдяки акції «Серце до серця» Кременчуцький перинатальний центр отримав необхідне обладнання для відділення реанімації і лікування дітей з вадами серця.

 

У 2019 році у Кременчуці було зібрано рекордну для України суму – 807 тис. 430 гривень. На ці кошти й було придбано обладнання для Кременчуцького перинатального центру. Це новенький неонатальний комплекс для проведення реанімайціних заходів для немовлят з перших хвилин їхнього життя, 5 інфузійних насосів для введення внутрішньовенно капельно лікарських засобів малюкам, 7 пульсометрів, завдяки яким визначають пульс і насиченість киснем крові дитини, монітори пацієнта, що показують головні критерії життєдіяльності малюка та інфрачервоний обігрівач для новонароджених.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук вже багато років поспіль є лідером в абсолютному заліку благодійної акції «Серце до серця» по сумі зібраних коштів. Під час акції у нашому місті збирають набагато більше ніж у всій Полтавській області та інших містах і областях України.

Координатор благодійної акції «Серце до серця» Світлана Пищита зазначила, що кожного року під час акції кременчужани впроваджують нові цікаві ініціативи, спрямовані на те, щоб залучити до акції якомога більше людей і зібрати більше коштів.

Цього року добрі справи будуть продовжені. Підготовка до акції «Серце до серця -2020» стартує вже в лютому. Основна частина акції проходитиме в квітні –травні. На зібрані кошти планується закупити медичне обладнання для реанімаційного відділення перинатального центру.