Масштабний проект з утеплення соціальних закладів міста впевнено реалізується у школах, садочках і лікарнях Кременчука. Заміна вікон, дверей, утеплення фасадів та модернізація системи опалення охоплює 67 закладів соцсфери. Два тижні тому заміну вікон почали у 18 садочку. І роботи вже на фінішній прямій.

Загалом за два тижні у садочку замінили 331 квадратний метр остеклення. Наступним кроком стане оздоблення відкосів, утеплення фасаду і встановлення індивідуального теплового пункту.

У міському перинатальному центрі також не припиняються роботи з енергомодернізації. Триває заміна старих дерев’яних вікон на сучасні енергоефективні металопластикові.

Найближчим часом тут розпочнеться утеплення фасаду обох корпусів та заміна дверей. Замість старих не енергоефективних, встановлять пластикові, зберігаючі тепло. Проєкт у Кременчуці реалізується за ініціативи народного депутата Юрія Шаповалова та міського голови Віталія Малецького. Кошти на комплексне утеплення кремененчуцьких шкіл, садочків і лікарень надійшли від європейських партнерів. Загалом проєкт охопить 67 соціальних закладів Кременчука.