20 вересня у Міському палаці культури відбулися урочистості з нагоди 150-ти річного ювілею Крюківського вагонобудівного заводу

Великий трудовий колектив свого підприємства привітав голова наглядової ради КВБЗ Володимир Приходько. Він зазначив, що за свою 150-ти річну історію підприємство пройшло великий і складний шлях, на якому було 2 світові війни і кілька революцій.

Привітали колектив одного з кращих бюджетоутворюючих підприємств Кременчука міський голова Віталій Малецький та виконуючий обов’язки голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло.
Віталій Малецький зазначив, що ювілей вагонобудівного заводу для нашого міста дійсно велике свято.

Щирі слова вітання на адресу великого і дружного колективу вагонобудівників прозвучали цього дня і від голови Української спілки промисловців і підприємців Анатолія Кінаха, представника Федерації роботодавців України Віктора Козирєва та багатьох інших друзів підприємства.

Цього дня працівники ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» отримали багато нагород від гостей свята – державної, обласної та міської влад, підприємств-партнерів: Подяки Прем’єр-міністра України, Грамоти Полтавської обласної державної адміністрації, Подяки міського голови та інші відзнаки й нагороди. Прямо на урочистостях було викувано першу ювілейну монету на честь 150-ти річчя ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».