У міській художній галереї зустрілися шанувальники літературного мистецтва. До дня пам’яті жертв Голодоморів у галереї відбулася презентація роману Ніни Данько «Між двома веснами». У романі описано історичну долю українських козаків-хуторян за часів радянської влади, колективізації та голодомору. Роман має назву «Між двома веснами», адже в ньому описуються події з весни 1932 року до весни 1933 року. Ідею для роману Ніні підказала її тітка Марія.

В основу роману лягли спогади свідків, матеріали з документів та архівних даних, які збиралися протягом багатьох років. Та саме над створенням своєї книги жінка працювала 4 роки. Своїм романом Ніна хотіла показати наскільки важливо пам’ятати ці жахливі події в історії українського народу.

Графічні ілюстрації до книги створювала невістка авторки Олена Іванова. На обкладинці зображено картину аквареллю Оксани Бойко «Весняні грози. Квітуча груша», що відтворює образ нації відродженої попри все. А на зворотній стороні зображена світлина Юрія Прокопенка «пам’ятник жертв Голодомору».

Авторка роману Ніна Данько є лауреаткою міської літературної премії імені Віктора Баранова. Роман «Між двома веснами» переміг у номінації «Проза». Наразі письменниця працює над створенням своєї наступної книги.