Зараз у Кременчуці триває другий тур громадських оплачувальних робіт для представників учнівської та студентської молоді. Упродовж місяця 103 учнів і студентів працюють на об’єктах житлово-комунальної сфери, в установах і організаціях міста. Оплату їхньої праці буде здійснено за рахунок коштів міського бюджету.

За інформацією управління у справах сімей та дітей виконкому міської ради, в червні місяці на такі тимчасові роботи було направлено 84 особи, а в серпні- планується направити 95 осіб

Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи традиційно надається дітям із сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців із Східних регіонів України, дітей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Для працівників віком від 14 до 18 років встановлена скорочена тривалість робочого часу, а саме:
 для працівників віком від 16 до 18 років – 36 годин на тиждень;
 для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період літніх канікул) – 24 години на тиждень.