Як повідомив міський голова Віталій Малецький, для комунального центру лабораторних досліджень Кременчука придбано додатковий ампліфікатор за рахунок державної субвенції.

За допомогою нового обладнання кількість проведених ПЛР-тестувань збільшиться майже вдвічі, таким чином скоротиться термін отримання результатів дослідження.

За словами директора департаменту охорони здоров’я міста Максима Середи, лабораторія може проводити 420 ПЛР досліджень за одну зміну. У разі необхідності зможуть провести 600 таких тестувань за добу.

Вцілому, потужностей комунального центру лабораторних досліджень вистачає, щоб кременчужани отримували результати обстежень день у день.

Нагадаємо, на початку карантину ПЛР-дослідження проводилися лише на базі регіональних і столичних лабораторних центрів, тому на отримання результатів хворому пацієнту з підозрою на COVID-19 доводилося чекати чимало часу. Тож міським головою було ініційовано створення ПЛР-лабораторії у Кременчуці. Завдяки відкритій лабораторії навесні 2020 року, кременчужанам, які проходять ПЛР обстеження, не доводиться довго чекати результатів.