27 січня кременчуцькі патрульні за зміну виявили трьох водіїв з ознаками наркотичного сп’яніння, повідомила Патрульна поліція Кременчука.

На вулиці Небесної Сотні близько 16-ї години патрульні зупинили ВАЗ. Під час спілкування з водієм, охоронці помітили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у лікаря-нарколога чоловік погодився і, навіть, поїхав до медичного закладу, але потім категорично відмовився. Інспектори з’ясували, що вказаний громадянин вже позбавлений права керування.

На вулиці Київській близько 22-ї години, патрульні помітили транспортний засіб Ford Focus, водій якого порушив правила проїзду перехрестя. Під час спілкування поліцейські виявили у 29-річного керманича ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у лікаря-нарколога водій відмовився.

На Проспекті Полтавський близько 4-ї години патрульні зупинили транспортний засіб ВАЗ, який мав технічну несправність зовнішніх освітлювальних приладів. Поведінка водія не відповідала обстановці, він мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у медичному закладі цей водій також відмовився.

На всіх водіїв патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відповідні адміністративні матеріали.