2 вересня по всій країні розпочався новий навальний рік і стартував новий соціальний проект Кременчуцької міської влади  Сертифікати на отримання послуг з неформальної (позашкільної) освіти для маленьких кременчужан.Кожна дитина віком від 3 до 17 років в перший день навчального року отримала за основним місцем навчання такий сертифікат. Що з ним робити та які нові можливості цей сертифікат відкриває?

Введення сертифікатів на отримання послуг з позашкільної освіти – це перший крок на шляху спрямування «коштів за дитиною». В майбутньому, фінансуватися будуть ті гуртки та секції, у які прийдуть діти.

Сертифікати створять конкуренцію між неформальними освітніми програмами, щоб дітям було цікаво і корисно проводити вільний від навчання у школі час, а ще й отримати вміння та навички, які є актуальними у сучасному світі. А цього року сертифікати дозволять зробити своєрідний аудит гуртків та секцій, визначити рівень їх затребуваності.

З переліком акредитованих програм неформальної освіти можна ознайомитися тут

ВСІ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ОДНЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ

Цього року пілотне фінансування отримують чотири провайдери, які перемогли у конкурсі. В майбутньому передбачається фінансування провайдерів неформальної освіти незалежно від організаційно-правової форми їх діяльності, а тільки в залежності від кількості сертифікатів, які принесуть в гуртки та секції діти, щоб займатися цікавими їм справами.