У зв’язку з послабленням карантинного режиму, у роботі громадського транспорту Кременчука очікуются зміни. Про це говорили на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.

Як повідомив міський голова Віталій Малецький, відповідно до рішення уряду щодо послаблення карантинних заходів і відновлення роботи деяких підприємств, установ, організацій,  об’єктів торгівлі, побуту тощо, постає питання перевезення працівників даних закладів. Тому роботу громадського транспорту у Кременчуці варто змінити з урахуванням збільшення попиту на нього, але за умови дотримання карантинних вимог.

За словами керівника управління транспорту Руслана Івашини у Кременчуці готуються до  змін у роботі пасажирського транспорту. Але остаточне рішення щодо цього можна приймати після оприлюднення відповідної постанови уряду. Однозначно можна говорити лише про те, що перевезення пасажирів здійснюватимуть з дотриманням карантинних вимог. При цьому можливо буде відновлена оплата за проїзд  відповідно до діючих тарифів і, швидше за все, без надання пільг.