У Кременчуці за минулу добу виявили одразу 45 нових випадків захворювання на коронавірус. З цієї кількості, 35 пацієнтів відправили на амбулаторне лікування. За їх станом стежитимуть сімейні лікарі, передається на сторінці «Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, цього разу захворіли 26 жінок віком від 35 до 92 років, 17 чоловіків віком від28 до 71 років та 2 дитини, а саме: 2 і 5 років. Десятьох пацієнтів госпіталізували до інфекційних шпиталях. Загалом у інфекційках Кременчука нині перебувають 59 пацієнтів з коронавірусом.

За всіма виявленими новими випадками проводитимуть епідемічні розслідування. Одужало від COVID-19 за останню добу сім мешканців Кременчука. Всього за час пандемії у Кременчуці було виявлено 6045 випадків коронавірусу. З них, 5634 одужали, ще 166 – померли.

Крім цього, додається, що кременчуцькі мобільні бригади вчора, 10 березня, зробили вакцинацію від коронавірусу 140 особам: 70 людей у Глобино та 70 осіб у самому Кременчуці.

Для того, щоб медики Кременчука набули право робити щеплення, вони пройшли попереднє навчання в області та отримали сертифікати.