14 березня 2021 року у Кременчуці відбувся меморіальний захід, присвячений Дню українського добровольця.

Саме цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 4261 було встановлено День українського добровольця, який відзначається 14 березня.

Традиційно представники міської влади на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, депутати різних рівнів, представники громадських організацій, учасники АТО, рідні та близькі загиблих героїв, волонтери, військові та просто небайдужі кременчужани зібралися цього дня у парку «Ювілейний» біля пам’ятного знаку «Героям АТО», щоб вшанувати українських добровольців, які першими стали на захист рідної землі, незалежності і територіальної цілісності України.

Хвилиною мовчання та військовим салютом учасники заходу вшанували пам’ять полеглих героїв та поклали квіти-пам’яті до пам’ятного знаку «Героям АТО».