Сьогодні у великій залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради заступник міського голови Руслан Проценко та керівник апарату міського голови Світлана Пищита презентували новий проект – «Молодь і влада».
Про це повідомляють на сторінці «Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook.
У рамках програми «Молодь і Влада», яка відсьогодні стартувала у Кременчуці, молоді активісти матимуть можливість познайомитися з роботою органів місцевого самоврядування та спробувати себе у ролі помічника депутата. Організатори програми – управління молоді та спорту Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.
Заступник міського голови, депутат Полтавської обласної ради Руслан Проценко привітав учасників проекту «Молодь і влада» та зазначив, що попереду їх чекає цікава і плідна робота. У них є можливість побачити, як працює система влади в місті, області та державі, познайомитися з роботою депутатів різних рівнів та внести свої пропозиції щодо вирішення різних питань життєдіяльності міста. Він побажав молодим людям якомога більше дізнатися про систему депутатства, щоб у майбутньому стати депутатами і вирішувати нагальні питання життєдіяльності Кременчука.
Керівник апарату міського голови, депутат Кременчуцької міської ради Світлана Пищита зазначила, що у Кременчуці щороку впроваджується багато цікавих молодіжних проектів, спрямованих на ознайомлення молоді з роботою органів місцевого самоврядування, таких як: « Стажування молоді у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради», «Школа юного лідера» та інші. Завдяки ним багато молодих людей отримали путівку в життя і сьогодні працюють у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, або стали депутатами різних рівнів.
Тепер можливість познайомитися з роботою місцевого самоврядування та депутатів є у 60 учасників програми. Протягом місяця молоді люди (віком від 14 до 25 років) знайомитимуться з Регламентом та Структурою Кременчуцької міської ради, Положенням про помічника-консультанта депутата, щоб на прикладі зрозуміти, які повноваження мають місцеві депутати та чим вони займаються. Молодь особисто спілкуватиметься з депутатами різних рівнів та з’ясує, чим відрізняються їх повноваження. Крім того, учасники програми пройдуть повноцінне стажування на посаді помічника-консультанта діючого депутата міської, районної або обласної ради, а, можливо, після завершення програми стануть такими помічниками.
Своїм досвідом роботи у органах місцевого самоврядування Кременчука та шляхом до депутатства поділилися з молоддю депутати Кременчуцької міської ради Андрій Макаров і Ігор Штефан та депутати Кременчуцької районної ради Віталій Волошко і Владислав Мізін.
Молодь отримала свої перші завдання, які обговорять у рамках програми «Молодь і влада» вже цими вихідними.