У Міжнародний день Миру усе прогресивне людство на різних рівнях закликає усіх жителів планети Земля дотримуватися ідей мирного співіснування незалежно від їх національності та віросповідання, політичних уподобань та життєвих принципів.

21 вересня 2019 року міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками, а також поважні гості нашого міста: Посол Республіки Індонезія в Україні пан Юдді Кріснанді, Посол із особливих доручень МЗС Литовської Республіки Гвідас Кєрушаускас, мер міста-побратима Алітус Неріюс Цесюліс та депутати міської ради м. Алітус, а також представник міста-побратима Кременчука Рішон-ле-Ціон директор компанії Sun Spark (Ізраїль) Даніель Ойрік поклали квіти до Меморіалу Слави, вшанувавши пам’ять героїв, які визволяли Кременчук у роки ІІ Світової війни.

Біля алеї та пам’ятної дошки «Праведникам світу» вони згадали і кременчужан, які в роки німецької окупації, ризикуючи власною безпекою, рятували представників єврейської національності.

На честь Дня Миру керівниками міста та поважними гостями у парку «Миру» було висаджено 4 дерева катальпи, як символи миру на землі.