10 березня у Кременчуці відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізника на міський автобусний маршрут № 25. Він є найдовшим в місті, довжина оборотного рейсу складає 50 км. Головним претендентом на обслуговування цього марштуру стало КП «Кременчуцьке тролейбусне управління ім. Л.Я. Левітана». За підсумками засідання було прийнято рішення щодо укладання договору з претендентом строком на 5 років.

Тож 11 березня вперше на дороги Кременчука на обкатку вийшов комунальний транспорт. Планується, що у будні на маршруті працюватиме 8 таких машин, інтервал руху між ними буде 15 хвилин. У вихідні дні на маршруті працюватиме 6 автобусів з інтервалом руху 16 хв. Графік руху тролейбусне управління планує розмістити на кожній зупинці, аби громадянам було зручно користуватися пасажирським транспортом.

Варто відзначити, що нові комунальні автобуси досить комфортні, розраховані на 103 місця, 24 з них – сидячі. Також автобуси пристосовані для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями.

Вартість проїзду на даному маршруті становитиме як і у всьому комунальному транспорті міста – 2 гривні.