11 травня у Кременчуці з нагоди Дня родини та Дня матері у парку культури та відпочинку «Придніпровський» з метою популяризації сімейного відпочинку відбулося сімейне свято «Родинне коло єднає всіх навколо».

Організатором заходу є управління у справах сімей та дітей. Воно проводиться з метою збереження народних родинних традицій і моральних цінностей сім`ї, зміцнення її авторитету.

Участь у цьогорічному заході взяло близько 50 сімей. Учасників заходу привітав начальник управління у справах сімей та дітей Андрій Макаров. Він побажав всім кременчуцьким родинам щастя, здоров’я, добра та гарно відпочити та насолодитися організованим для них святом.

Поділившись на команди батьки разом зі своїми дітьми відвідали різні локації, де на них чекали чудові розваги та конкурси, підготовлені працівниками Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

Після завершення квесту всі родини зібралися на майданчику біля головної сцени парку «Придніпровський», де кращі дитячі творчі колективи міста підготували для них концертну програму.

Також всі учасники заходу отримали дипломи від управління у справах сімей та дітей та подарунки.

Більше у сюжеті: