Робочі групи створені та працюють на виконання рішень уряду та  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  у  територіальних громадах Полтавської області. Вони проводять щоденні комісійні перевірки щодо  дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання і громадянами.

На поточному тижні такими групами було перевірено роботу в умовах карантинних обмежень 561 суб’єкт господарювання.  Цього разу на порушників правил протиепідемічної безпеки відповідно до чинного законодавства складено 30 адміністративних протоколів за  статтею 44-3 КупАП.   Всього за весь час роботи комісійними групами було складено 90 адмінпротоколів. Всі вони передані для подальшої роботи в адмінкомісії та судові інстанції.

Перевірки  проходитимуть на постійній основі до стабілізації епідситуації.  Метою їх є попередження подальшого росту показників нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби у кременчужан.  Дорожня карта комісійних перевірок охоплює  об’єкти торгівлі, побуту,  громадського харчування, відділень Укрпошти, закладів освіти  та інших суб’єктів господарювання м. Кременчука.