Питання «Про підготовку об’єктів комунального господарства, енергозабезпечення, зв’язку, культури та соціального призначення (лікарняно-профілактичні та освітні заклади) до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років в умовах воєнного стану» розглядали сьогодні на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кременчуцької міської територіальної громади.

За інформацією заступника міського голови Івана Москалика, роботи з підготовки обладнання котелень, теплових мереж та житлового фонду у Кременчуці  ведуться відповідно до затвердженого графіку.

На даний час стан готовності  до зими  житлового фонду у місті  у середньому  складає  90%. Нижчий показник лише у об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – 57%. Заклади соціального захисту, галузей освіти, культури, медицини та спорту також практично готові прийняти теплоносій.  Готують до роботи у зимовий період і індивідуальні котельні, які є на комунальних підприємствах, у лікувальних та навчальних закладах. Проводиться перевірка та ремонт обладнання,  закупівля пілетів та дров для твердопаливних котлів тощо.

КП «Теплоенерго»  продовжує проводити гідравлічні випробування мереж централізованого опалення та усуває  виявленні пориви. За період з початку підготовки до опалювального періоду 2022-2023 років після гідравліки було виявлено 140 поривів на внутрішньо квартальних мережах ( 138 з них уже усунуто) та 55 – на магістральних,  лише 7 з них ще залишаються в роботі.

Перед всіма суб’єктами, які задіяні в процесі підготовки Кременчука до нового зими, поставлене завдання  завершити  всі заплановані  роботи до початку опалювального періоду.