У Кременчуці створять спільну комісію по проведенню перевірок стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях міста. Відповідний проєкт рішення облікований на сайті Кременчуцької міської ради.

Відповідно до цього рішення, буде доведено до відома керівників підприємств і організацій Кременчука інформацію КОМТЦК та СП про стан військового обліку військовозобов’язаних та призовників на території міста.

Передбачене затвердження Плану проведення перевірок стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях.

Також мають затвердити План проведення перевірок стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників, звірок даних особових карток, затверджено План-графік проведення медичного огляду військовозобов’язаних та графік проведення занять зі спеціальної підготовки з військово-обліковим персоналом.