У Кременчуці стартував міський дитячий конкурс малюнків «Мої права», який триватиме до 20 листопада. Проводиться він серед учнівської молоді, яка навчається в закладах загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладах міста

Умови конкурсу: на конкурс подаються художні роботи на правову тематику стосовно реалізації основних положень Конвенції ООН про права дитини, виконані на папері формату А-3. Техніка виконання: гуаш, акварель, олівець та інше. Роботи повинні бути оформлені в паспарту.
На зворотньому боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою):
– назву роботи;
– прізвище, повне ім’я, по батькові та вік автора роботи;
– навчальний заклад;
– контактний телефон.
Роботи будуть оцінюватися у 3 вікових категоріях:
– І категорія – 6-10 років;
– ІІ категорія – 11-14 років;
– ІІІ категорія – 15-17 років.
Журі визначає, нагороджує грамотами та цінними подарунками переможців конкурсу (відповідно 1, 2, 3 місця у кожній віковій категорії).
Кращі роботи будуть роздруковані в тематичному календарі та розповсюджені в закладах загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладах та інших комунальних закладах (установах) міста Кременчука.
Роботи надсилати за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, каб. 114, тел. 73-12-83, 098-839-11-61 з 12 жовтня 2020 року по 13 листопада 2020 року.